Фреза ГЛОБУС 121 D19 l30 зі змінними ножами Фреза ГЛОБУС 121 D19 l30 зі змінними ножами Купити Фреза ГЛОБУС 121 D19 l30 зі змінними ножами Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 121 D19 l30 зі змінними ножами
Характеристики: Артикул — 121-19X30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма, Зі змінними ножами, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Підшипник — Верхній підшипник.Довжина (h) — 30.0 мм. Обертання фрези — Праве.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 121-19X30 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Тип фрези | Кримкова пряма, Зі змінними ножами, Пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 334 ₴


