Фреза ГЛОБУС 120 19X30 зі змінними ножами Фреза ГЛОБУС 120 19X30 зі змінними ножами Купити Фреза ГЛОБУС 120 19X30 зі змінними ножами Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 120 19X30
Характеристики: Арикул — 120-19X30.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Зі змінними ножами, Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 19.0 мм. Підшипник — Верхній підшипник. Довжина різу (h) — 30.0 мм. Вітримачення фрези — Право.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 120-19X30 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 19.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Верхній підшипник |
| Тип фрези | Зі змінними ножами, Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 334 ₴


