Фреза ГЛОБУС 3504 комбінована рамкова Фреза для дерева ГЛОБУС 3504 Купити Фреза ГЛОБУС 3504 комбінована рамкова Ви можете зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Арикул — 3504.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Комбінована рамкова.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 42.0 мм. Довжина різу (h) — 20.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3504 |
| Діаметр фрези (D) | 42.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 104 ₴


