Фреза кромкова фальцева Глобус 123 D35 Фреза кромкова фальцева Глобус 123 D35 Купити Фреза кромкова фальцева Глобус 123 D35 Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза кромкова фальцева Глобус 123 D35
Характеристики: Артикул — 123-d35.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Зі змінними ножами, лімкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 35.0 мм. Довжина різу (h) — 12.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 123-d35 |
| Діаметр фрези (D) | 35.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Зі змінними ножами, Крихітна фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴


