Набір фрез ГЛОБУС 3511set l32 пазошипових Набір фрез ГЛОБУС 3511set l32 пазошипових Купити Набір фрез ГЛОБУС 3511set l32 пазошипових Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Набір фрез ГЛОБУС 3511set l32 пазошипових 2 шт.
Характеристики: Артикул — 3511d12set-h32.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазо-шипова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 32.0 мм. Довжина різу (h) — 32.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3511d12set-h32 |
| Діаметр фрези (D) | 32.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 32.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазо-шипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴


