Фреза ГЛОБУС 3001 D103 d12 фігірейна горизонтальна Фреза ГЛОБУС 3001 D103 d12 фігір'яна горизонтальна Купити Фреза ГЛОБУС 3001 D103 d12 фігірейна горизонтальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3001 D103 d12 фібрирейна горизонтальна
Характеристики: Артикул — 3001-d12-D103.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігірейна горизонтальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 103.0 мм. Довжина різання (h) — 15.0 мм. Роусу (R.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3001-d12-D103 |
| Діаметр фрези (D) | 103.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 30.0 мм |
| Тип фрези | Фігірейна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 989 ₴


