Фреза ГЛОБУС 2510 D50 d12 пазошипова (для кутового зрощування) Фреза ГЛОБУС 2510 d8 пазова фасонна для кутового зрощування Купити Фреза ГЛОБУС 2510 D50 d12 пазошипова (для кутового зрощування) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2510 d8 пазошипова (для кутового зрощування)
Характеристики: Артикул — 2510-d8.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для зрощування, Пазо-шипова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 50.0 мм. Довжина різання (h) — 22.0 мм. Враження фрези — праве.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2510-d8 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 50.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Для зрощування, Пазошипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 874 ₴



