Фреза ГЛОБУС 2510 d12 пазошипова (для кутового зрощування) Фреза ГЛОБУС 2510 d12 пазова фасонна, для кутового зрощування Купити Фреза ГЛОБУС 2510 d12 пазошипова (для кутового зрощування) Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2510 d12 пазошипова (для кутового зрощування)
Характеристики: Артикул — 2510-d12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для зрощування, Пазо-шипова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 70.0 мм. Довжина різу (h) — 32.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2510-d12 |
| Діаметр фрези (D) | 70.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 32.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для зрощування, Пазошипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 874 ₴



