Фреза кромкова калювальна зі змінними ножами Глобус 117 r3 Фреза кромкова гармонова зі змінними ножами Глобус 117 r3 Купити Фрезу крайкова калівильна зі змінними ножами Глобус 117 r3 Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза кромкова гартувальна зі змінними ножами Глобус 117 r3
Характеристики: Артикул — 117-r3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна, Зі змінними ножами.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.0 мм. Довжина різання (h) — 20.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 117-r3 |
| Діаметр фрези (D) | 25.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 3.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна, Зі змінними ножами |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 646 ₴


