Фреза ГЛОБУС 3005 D93 d12 фігірейна горизонтальна Фреза ГЛОБУС 3005 D93 d12 фігірейна горизонтальна Купити Фреза ГЛОБУС 3005 D93 d12 фігірейна горизонтальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3005 D93 d12 фібрирейна горизонтальна
Характеристики: Артикул — 3005-d12-D93.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігір'яна горизонтальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 93.0 мм. Довжина різання (h) — 14.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3005-d12-D93 |
| Діаметр фрези (D) | 93.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 14.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Фігірейна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 413 ₴


