Фреза ГЛОБУС 3002 D93 d12 фігірейна горизонтальна Фреза ГЛОБУС 3002 D93 d12 фігірейна горизонтальна Купити Фреза ГЛОБУС 3002 D93 d12 фігірейна горизонтальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3002 D93 d12 фібрирейна горизонтальна
С - 10 мм
Характеристики: Артикул — 3002-d12-D93.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігірейна горизонтальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 93.0 мм. Подовжник — Нижній підшипник.Подшипник (d x D x х х 13 х 4 мм.Д фрези (L) - 66.0 мм. Довжина різу (h) — 14.0 мм. Родіус (R) — 3.5 мм. Максимальне обертання — 7000 об/хв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3002-d12-D93 |
| Діаметр фрези (D) | 93.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 14.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 66.0 мм |
| Макс. допустимі оберти | 7000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Підшипник (d x D x l) | 5х13х4 мм |
| Радіус (R) | 3.5 мм |
| Тип фрези | Фігірейна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 413 ₴


