Фреза ГЛОБУС 2040 d12 D57 крайкова фігурна мультипрофільна Фреза ГЛОБУС 2040 d12 D57 квадратна фігурна мультипрофільна Купить Фреза ГЛОБУС 2040 d12 D57 крайкова фігурна мультипрофільна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2040 d12 D57 крайкова фігурна мультипрофільна
Характеристики: Артикул — 2040-d12-D57.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 56.9 мм. Довжина різу (h) — 47.6 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2040-d12-D57 |
| Діаметр фрези (D) | 56.9 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 47.6 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 352 ₴


