Фреза ГЛОБУС 117 R2 кромкова калювальна зі змінними ножами Фреза кромкова гартувальна зі змінними ножами Глобус 117 r2 Купити Фреза ГЛОБУС 117 R2 квадратна калювальна зі змінними ножами Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза кромкова гартувальна зі змінними ножами Глобус 117 r2
Характеристики: Артикул — 117-r2.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Зі змінними ножами, хромна калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 23.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різа (h.0 мм.Ріус мм. Обертання фрези — RH.Кількість зубів (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 117-r2 |
| Обертання фрези | RH |
| Діаметр фрези (D) | 23.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 2.0 мм |
| Тип фрези | Зі змінними ножами, Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 185 ₴




