Фреза ГЛОБУС 3523 set d12 комбінована пазошипова Фреза ГЛОБУС 3523 set d12 комбінована пазошипова Купити Фреза ГЛОБУС 3523 set d12 комбінована пазошинова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3523 set d12 комбінована пазошипова
Характеристики: Артикул — 3523set-d12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для зрощування, Пазо-шипова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 46.0 мм. Довжина різання (h) — 20.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3523set-d12 |
| Діаметр фрези (D) | 46.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для зрощування, Пазошипова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴


