Фреза ГЛОБУС 3005 D83 d12 фігірейна горизонтальна Фреза ГЛОБУС 3005 D83 d12 фігір'яна горизонтальна Купити Фреза ГЛОБУС 3005 D83 d12 фігірейна горизонтальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3005 D83 d12 фібрирейна горизонтальна
Характеристики: Артикул — 3005-d12-D83.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігірейна горизонтальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 83.0 мм. Довжина різу (h) — 13.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3005-d12-D83 |
| Діаметр фрези (D) | 83.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 13.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Фігірейна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴


