Фреза ГЛОБУС 3013 Фреза ГЛОБУС 3013 Купити Фреза ГЛОБУС 3013 Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3013
Характеристики: Арикул — 3013.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 43.0 мм. Довжина різання (h) — 50.0 мм. Родіус (R) — 20.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3013 |
| Діаметр фрези (D) | 43.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 20.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴


