
Фреза ГЛОБУС 3003 D73 d8 h12 Фігірейна горизонтальна
1 531 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 3003 D73 Фігірейна горизонтальна Фреза для дерева ГЛОБУС 3003 D73 Фігірева горизонтальна Купити Фреза ГЛОБУС 3003 D73 Фігірейна горизонтальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 3003-d8-D73.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігір'яна горизонтальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 73.0 мм. Довжина різу (h) — 12.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3003-d8-D73 |
| Діаметр фрези (D) | 73.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Фігірейна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 531 ₴

