
Фреза ГЛОБУС 3005 D73 d8 h12 фібрирейна горизонтальна
1 531 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 3005 D73 d8 фігірейна горизонтальна Фреза ГЛОБУС 3005 D73 d8 фігір'яна горизонтальна Купити Фреза ГЛОБУС 3005 D73 d8 фігірейна горизонтальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3005 D73 d8 фібрирейна горизонтальна
Характеристики: Артикул — 3005-d8-D73.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігір'яна горизонтальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 73.0 мм. Довжина різу (h) — 12.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3005-d8-D73 |
| Діаметр фрези (D) | 73.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Фігірейна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 531 ₴

