Фреза ГЛОБУС 3001 D73 d8 фігірейна горизонтальна Фреза ГЛОБУС 3001 D73 d8 фігір'яна горизонтальна Купити Фреза ГЛОБУС 3001 D73 d8 фігірейна горизонтальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3001d8 D73 фібрирейна горизонтальна
Характеристики: Артикул — 3001-d8-D73.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігір'яна горизонтальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 73.0 мм. Довжина різання (h) — 12.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3001--d8--D73 |
| Діаметр фрези (D) | 73.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 12.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Фігірейна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 837 ₴


