Фреза ГЛОБУС 1000 D10 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1000 D10 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1000 D10 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1000 D10 пазова пряма
Характеристики: Артикул — 1000-D10.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Паза пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 10.0 мм. Довжина фрези (L) — 60.0 мм. Довжина різу (h.0 мм.Колі зубців (Z) — 2.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1000-D10 |
| Діаметр фрези (D) | 10.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 60.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 837 ₴


