Фреза ГЛОБУС 2040 D38 крайкова фігурна мультипрофільна Фреза ГЛОБУС 2040 D38 крайкова фігурна мультипрофільна Купити Фреза ГЛОБУС 2040 D38 крайкова фігурна мультипрофільна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2040 D38 крайкова фігурна мультипрофільна
Характеристики: Арикул — 2040-D38.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 38.1 мм. Довжина різу (h) — 28.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2040-D38 |
| Діаметр фрези (D) | 38.1 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 28.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 777 ₴


