Фреза ГЛОБУС 2511 D30 l17.5 d8 пазова конструкційна Фреза ГЛОБУС 2511 d12 пазова конструкційна Купити Фреза ГЛОБУС 2511 D30 l17.5 d8 пазова конструкційна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2511 D30 l17.5 d12 пазова конструкційна
Характеристики: Артикул — 2511-d8.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазо-шипова, Пазава конструкційна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 30.0 мм. Довжина різання (h) — 17.5 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2511-d8 |
| Діаметр фрези (D) | 30.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 17.5 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазо-шипова, Пазова конструкційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 610 ₴


