
Фреза ГЛОБУС 3517set D26 d8 h20 R5 комбінована рамкова
1 228 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 3517set R5 комбінована рамкова Фреза ГЛОБУС 3517set R3 комбінована рамкова Купити Фреза ГЛОБУС 3517set R5 комбінована рамкова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3517set R3 комбінована рамкова
Характеристики: Артикул — 3517set-R5.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Комбінована рамкова.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 26.0 мм. Довжина різу (h) — 20.0 мм. Родіус (R) — 5.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3517set-R5 |
| Діаметр фрези (D) | 26.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 5.0 мм |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴

