Фреза ГЛОБУС 3517set R2 комбінована рамкова Фреза ГЛОБУС 3517set R2 комбінована рамкова Купити Фреза ГЛОБУС 3517set R2 комбінована рамкова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 3517set R2 комбінована рамкова
Характеристики: Артикул — 3517set-R2.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Комбінована рамкова.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 20.0 мм. Довжина різу (h) — 20.0 мм. Родіус (R) — 2.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3517set-R2 |
| Діаметр фрези (D) | 20.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 20.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 2.0 мм |
| Тип фрези | Комбінована рамкова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474 ₴


