Фреза ГЛОБУС 1021 d12 z4 21x50 крайкова пряма Фреза ГЛОБУС 1021 d12 z4 21x50 крайкова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1021 d12 z4 21x50 крайкова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1021 d12 z4 21x50 крайкова пряма
Характеристики: Артикул — 1021-d12-z4-21x50.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 21.0 мм. Довжина різу (h) — 50.0 мм. Якість зубів (Z) — 4.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1021-d12-z4--21x50 |
| Діаметр фрези (D) | 21.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 50.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 434 ₴


