Фреза ГЛОБУС 1018 d12 R30 кромкова кальювальна Ффреза ГЛОБУС 1018 d12 R30 кромкова калевкова Купити Фреза ГЛОБУС 1018 d12 R30 кромкова калевкова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1018-d12-R30.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 73.0 мм. Підшипник (d x D x l) — 5х13х4 мм. Довжина різу (h.0 мм. Росус (R) — 30 мм.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1018-d12-R30 |
| Діаметр фрези (D) | 73.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 37.0 мм |
| Підшипник (d x D x l) | 5х13х4 мм |
| Радіус (R) | 30.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316 ₴


