
Фреза ГЛОБУС 1017 D80 d12 h42 R30 кромкова калевкова
1 097 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1017 d12 R30 кромкова кальюкова Фреза ГЛОБУС 1017 d12 R30 кромкова калювальна Купити Фреза ГЛОБУС 1017 d12 R30 кромкова калевкова Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1017-d12-R30.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 80.0 мм. Довжина різу (h) — 42.0 мм. Родіус (R) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-d12-R30 |
| Діаметр фрези (D) | 80.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 42.0 мм |
| Радіус (R) | 30.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 097 ₴

