Фреза ГЛОБУС 2503 R4 крайкова фігурна з нижнім підшипником Фреза ГЛОБУС 2503 R4 крайкова фігурна з нижнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 2503 R4 крайкова фігурна з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза, ГЛОБУС, 2503, R4, крайкова, фігурна, з нижнім підшипником, кінцева
Характеристики: Арикул — 2503-R4.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 30.0 мм. Довжина різу (h) — 35.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2503-R4 |
| Діаметр фрези (D) | 30.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 35.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 202 ₴


