Фреза ГЛОБУС 2416 d12 D60 Фігірейна горизонтальна Фреза ГЛОБУС 2416 d12 D60 Фігір'яна горизонтальна Купити Фреза ГЛОБУС 2416 d12 D60 Фігірейна горизонтальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2416 d12 D60 Фігірейна горизонтальна
Характеристики: Артикул — 2416-d12--d60.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Фігір'яна горизонтальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 60.0 мм. Довжина різання (h) — 11.0 мм. Родіус (R.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2416-d12--d60 |
| Діаметр фрези (D) | 60.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 11.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 24.0 мм |
| Тип фрези | Фігірейна горизонтальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087 ₴


