Фреза ГЛОБУС 2516 D45 кромкова конусна Фреза ГЛОБУС 2516 D45 кромкова конусна Купити Фреза ГЛОБУС 2516 D45 кромкова конусна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2516 D45 крайкова конусна
Характеристики: Артикул — 2516-D45.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 45.0 мм. Довжина різу (h) — 22.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2516-D45 |
| Діаметр фрези (D) | 45.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 22.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087 ₴


