
Фреза ГЛОБУС 2020 D40 d12 L74 h35 R5/10 крайкова фігурна з нижнім підшипником
906 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2020 R5/10 крайкова фігурна з нижнім підшипником фреза глобус 2020 R5/10 Купити Фреза ГЛОБУС 2020 R5/10 крайкова фігурна з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація:Фреза ГЛОБУС 2020 R5/10 крайкова фігурна з нижнім підшипником Ключ
Характеристики: Артикул — 2020-R5-10.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 40.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина фрези (L) — 74.0 мм. Довжина різу (h) — 35.0 мм. (R) — 10.0 мм. Обертання фрези — Правое.Макс. допустимі оберти — 20000 об./хв.Кількість зубців (Z) — 2. Довжина хвостовика 125 — 33.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав. Страва торгової марки — Тайвань.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2020-R5-10 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 40.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 35.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 74.0 мм |
| Довжина хвостовика | 33.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 20000 об/хв |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 10.0 мм |
| Країна торгової марки | Тайвань |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 906 ₴

