
Фреза ГЛОБУС 2304 R6 D52 d12 h16 кромкова калевкова з верхнім підшипником
906 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2304 R6 d12 кромкова кальювальна з верхнім підшипником Фреза ГЛОБУС 2304 R6 d12 квадратна кальянкова з верхнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 2304 R6 d12 квадратна з верхнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2304 R6 d12 кромкова калевкова з верхнім підшипником
Характеристики: Артикул — 2304-d12-R6.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Зворотна гартова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 52.0 мм. Довжина різу (h) — 16.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2304-d12-R6 |
| Діаметр фрези (D) | 52.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 6.0 мм |
| Тип фрези | Зворотна кальвувальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 906 ₴

