
Фреза ГЛОБУС 2205 D25 d8 h25 крайкова фігурна
906 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2205 D25 крайкова фігурна Фреза ГЛОБУС 2205 D25 кромкова фігурна Купити Фреза ГЛОБУС 2205 D25 крайкова фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 2205-D25.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримкова фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 25.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2205-D25 |
| Діаметр фрези (D) | 25.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 906 ₴

