Фреза ГЛОБУС 1018 d12 R25 кромкова кальюгова Фреза ГЛОБУС 1018 d12 R25 квадратна калевкова Купити Фреза ГЛОБУС 1018 d12 R25 кромкова кальячна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1018-d12-R25.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна калова.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 63.0 мм. Подовжник (d x D x l) — 5х13х4 мм. Довжина (h) — 27.0 мм.Русус.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1018-d12-R25 |
| Діаметр фрези (D) | 63.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 27.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Підшипник (d x D x l) | 5х13х4 мм |
| Радіус (R) | 25.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087 ₴


