Фреза ГЛОБУС 1000 D4 пазова прямаКомплектація:Фреза ГЛОБУС 1000 D4 пазова пряма
Характеристики: Арикул — 1000-D4.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Паза пряма.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 4.0 мм. Довжина фрези (L) — 46.0 мм. Довжина різу (h.0 мм.Колі зубців (Z) — 2. сталі — Твердий сплав.трана торгової марки — Україна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1000-D4 |
| Діаметр фрези (D) | 4.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 15.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 46.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 906 ₴


