Фреза ГЛОБУС 1014 d12 D52 крайкова фігурна Фреза ГЛОБУС 1014 d12 D52 крайкова фігурна Купити Фреза ГЛОБУС 1014 d12 D52 квадратна фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: ГЛОБУС 1014 d12 D52
Характеристики: Артикул — 1014-d12-D52.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромічна напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 52.0 мм. Довжина різу (h) — 32.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1014-d12-D52 |
| Діаметр фрези (D) | 52.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 32.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Радіус (R) | 16.0 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 087 ₴


