
Фреза ГЛОБУС 1000 D3 d8 L46 h8 пазова пряма
906 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1000 D3 пазова пряма Фреза для дерева ГЛОБУС 1000 D3 Купити Фреза ГЛОБУС 1000 D3 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1000 D3
Характеристики: Арикул — 1000-D3.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова пряма, Пазова двозуба.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 3.0 мм. Довжина фрези (L) — 46.0 мм. Довжина різу (h.0 мм.Вра фрези — Маса.Малюк.Ма.Ма. допустимі оберти — 24000 об./хв.Кількість зубів (Z) — 2. Довжина хвостовика Image — 30.0 мм.Тип сталі — Твердий сплав.трана торгової марки — Україна. Особливості — Монолітна фреза.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1000-D3 |
| Обертання фрези | Праве |
| Діаметр фрези (D) | 3.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 8.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 46.0 мм |
| Довжина хвостовика | 30.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Макс. допустимі оберти | 24000 об./хв |
| Призначення | На дереві |
| Особливості | Монолітна фреза |
| Країна торгової марки | Україна |
| Тип сталі | Твердий сплав |
| Тип фрези | Пазова пряма, Пазова двозуба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 906 ₴

