Фреза ГЛОБУС 1013 D28 R32 крайкова фігурна Фреза ГЛОБУС 1013 D28 R32 кромкова фігурна Купити Фреза ГЛОБУС 1013 D28 R32 крайкова фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1013 D28 R32 крайкова фігурна
Характеристики: Артикул — 1013-h47.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фігурна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 28.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різа (h) — 47.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1013-h47 |
| Діаметр фрези (D) | 28.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 47.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 32.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова фігурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 024 ₴


