Фреза ГЛОБУС 1020S d12 21x60 Кримкова пряма з нижнім підшипником Фреза ГЛОБУС 1020S d12 21x60 Крихіткова пряма з нижнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 1020S d12 21x60 Кримкова пряма з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1020S d12 21x60 Крихітна пряма з нижнім підшипником
Характеристики: Артикул — 1020s-d12-21x60.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 21.0 мм. Довжина фрези (L) — 115.0 мм. Довжина різу (h.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1020s-d12-21x60 |
| Діаметр фрези (D) | 21.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 60.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 115.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кримкова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 014 ₴


