Фреза ГЛОБУС 1008 z2x2 h2 крайкова фальцева Фреза ГЛОБУС 1008 z2x2 h2 квадратна фальцева Купити Фреза ГЛОБУС 1008 z2x2 h2 квадратна фальцива Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1008 z2x2 h2 крайкова фальцева
Характеристики: Артикул — 1008-z2x2-h2.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Довжина різу (h) — 2.0 мм. Якісність зубців (Z)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1008-z2x2-h2 |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 2.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 014 ₴


