Фреза ГЛОБУС 2512 D32 Прізова конструкційна Фреза ГЛОБУС 2512 D32 Пазова конструкційна Купити Фреза ГЛОБУС 2512 D32 Пазова конструкційна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2512 D32 Пазова конструкційна
Характеристики: Артикул — 2512-d32.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова конструкційна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 32.0 мм. Довжина різу (h) — 13.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2512-d32 |
| Діаметр фрези (D) | 32.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 13.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова конструкційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973 ₴


