Фреза ГЛОБУС 2515 d12 D48 крайкова конусна Фреза ГЛОБУС 2515 d12 D48 крайкова конусна Купити Фреза ГЛОБУС 2515 d12 D48 крайкова конусна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2515 d12 D48 крайкова конусна
Характеристики: Артикул — 2515-d12-D48.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кромкова конусна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 48.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2515-d12-D48 |
| Діаметр фрези (D) | 48.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Кромкова конусна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973 ₴


