
Фреза ГЛОБУС 1016 D26 d8 h38 крайкова з нижнім підшип. галтель
811 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1016 D26 h38 кромкова з нижнім підшип. галтель Фреза ГЛОБУС 1016 D26 h38 крайковий з нижнім підшип. галтель Купити Фреза ГЛОБУС 1016 D26 h38 крайковий підшип. гатель Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1016 D26 h38 крайкова з нижнім підшип. галтель
Характеристики: Артикул — 1016-h38.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Крихітна галява.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 26.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різа (h) — 38.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1016-h38 |
| Діаметр фрези (D) | 26.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 38.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 32.0 мм |
| Тип фрези | Крихітна галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴

