Фреза ГЛОБУС 1023 l40 кромкова фальцева корпуслектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1023-h40.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фальцева.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 33.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина фрези (L) — 78.0 мм. різа — 13.5 мм. Обертання фрези — RH.Кількість зубів (Z) — 2.трана торгової марки — Польща.Особливості — Підшипник 13 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1023-h40 |
| Обертання фрези | RH |
| Глибина різу | 13.5 мм |
| Діаметр фрези (D) | 33.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 40.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 78.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 2 |
| Призначення | На дереві |
| Особливості | Підшипник 13 мм |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Країна торгової марки | Польща |
| Тип фрези | Кромкова фальцева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973 ₴


