
Фреза ГЛОБУС 2201 D35 d8 h30 крайкова фігурна з нижнім підшипником
811 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 2201 D35 кромкова фігурна з нижнім підшипником Фреза ГЛОБУС 2201 D35 крайкова фігурна з нижнім підшипником Купити Фреза ГЛОБУС 2201 D35 кромічна фігурна з нижнім підшипником Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 2201 D35 крайкова фігурна з нижнім підшипником
Характеристики: Артикул — 2201-D35.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова фігурна, Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 35.0 мм. Довжина різу (h) — 30.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2201-D35 |
| Діаметр фрези (D) | 35.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 30.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Крихітна фігурна, Крихітна калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴

