Фреза ГЛОБУС 1017 d12 R25 кромкова кальювальна Фреза ГЛОБУС 1017 d12 R25 квадратна калювальна Купити Фреза ГЛОБУС 1017 d12 R25 кромкова калювальна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1017-d12-R25.Бренд — Globus.Тип фрези — Кримкова калювальна.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 63.0 мм. Довжина різу (h) — 32.0 мм. Родіус (R) — 25.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1017-d12-R25 |
| Діаметр фрези (D) | 63.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 32.0 мм |
| Радіус (R) | 25.0 мм |
| Тип фрези | Кримкова калювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973 ₴


