Фреза ГЛОБУС 1015 R12 кромічна з нижнім підшип. галтель Фреза ГЛОБУС 1015 R12 крайковий з нижнім підшип. галтель Купити Фреза ГЛОБУС 1015 R12 крайковий з нижнім підшип. галтель Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1015 R12 крайкова з нижнім підшип. галтель
Характеристики: Артикул — 1015-R12.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Кримова галяна.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 38.0 мм. Довжина різу (h) — 24.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1015-R12 |
| Діаметр фрези (D) | 38.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 24.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Крихітна галювальна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 973 ₴


