
Фреза ГЛОБУС 1011 D60 d12 h18 для дверних петель
811 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1011 D60 для дверних петельКомплектація:Фреза
Характеристики: Арикул — 1011-D60.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Для дверних петель (свердло Форстнера).Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 60.0 мм. Довжина різання (h) — 18.0 мм. Якість зубів (Z) — 3.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1011-D60 |
| Діаметр фрези (D) | 60.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 18.0 мм |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Для дверних петель (свердло Форстнера) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴

