
Фреза ГЛОБУС 1007 D50 d12 L56 h16 пазова пряма
811 ₴
- В наявності
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза ГЛОБУС 1007 d12 D50 пазова пряма Фреза ГЛОБУС 1007 d12 D50 пазова пряма Купити Фреза ГЛОБУС 1007 d12 D50 пазова пряма Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза
Характеристики: Артикул — 1007-d12-D50.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — Пазова двозуба, Пазова пряма.Діаметр хвостовика (d) — 12.0 мм.Діаметр фрези (D) — 50.0 мм. Довжина фрези (L) — 56.0 мм. Довжина (h.0 мм. Довжина хвостороза — Vernorter) 40.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1007-d12-D50 |
| Діаметр фрези (D) | 50.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 12.0 мм |
| Довжина різу (h) | 16.0 мм |
| Довжина фрези (L) | 56.0 мм |
| Довжина хвостовика | 40.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Тип фрези | Пазова двозуба, пазова пряма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 811 ₴

