Фреза ГЛОБУС 1013 D28 R20 крайкова фігурна Фреза ГЛОБУС 1013 D28 R20 кромкова фігурна Купити Фреза ГЛОБУС 1013 D28 R20 крайкова фігурна Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Комплектація: Фреза ГЛОБУС 1013 D28 R20 крайкова фігурна
Характеристики: Артикул — 1013-h36.Бренд — Globus. Призначення — для дерева.Тип фрези — лімкова напівстержева.Діаметр хвостовика (d) — 8.0 мм.Діаметр фрези (D) — 28.0 мм. Підшипник — Нижній підшипник. Довжина різа (h) — 36.0 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Globus |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1013-h36 |
| Діаметр фрези (D) | 28.0 мм |
| Діаметр хвостовика (d) | 8.0 мм |
| Довжина різу (h) | 36.0 мм |
| Призначення | На дереві |
| Подшипник | Нижній підшипник |
| Радіус (R) | 20.0 мм |
| Тип фрези | Покрівельна напівстережева |
Інформація для замовлення
- Ціна: 910 ₴


